Skip to main content

You are here

Wed, 05/12/2021 - 15:46

Seminārs studentiem - No Parīzes vienošanās līdz vietējiem klimata pasākumiem!

Projekts Life Adaptate sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Vides Aizsardzības un Siltuma sistēmu institūtu organizē semināru visu specialitāšu studentiem par klimata pārmaiņām, to radīto ietekmi uz dažādām dzīves jomām un pats svarīgākais, ko mēs varam darīt, lai tās mazinātu un tām pielāgotos.

Pasākums notiks 20. maijā un būs sadalītās divās daļās.

Pirmajā daļā runāsim par klimata pārmaiņu mazināšanas jautājumiem. Tiks stāstīts par  Parīzes vienošanos klimata mērķiem, ilgtspējīgu ēku sertifikāciju un tā ieguvumiem, e-mobilitātes attīstību Latvijā, aprites ekonomikas principiem un enerģijas kopienām.

Otrajā daļā tiks runāts par pielāgošanos klimata pārmaiņām un pilsētu izturētspēju jaunas klimata realitātes priekšā, pielāgošanās politiku un ilgtspējīgu pilsētplānošanu. Varēs uzzināt arī par krastu erozijas izpēti un metodēm, kā izstrādāt ilgtspējīgas enerģētikas rīcības plānus.

Lai pieteiktos vebināram aizpildiet reģistrācijas anketu. Uz anketā norādīto epasta adresi, ne vēlāk kā vienu dienu pirms pasākuma, tiks nosūtīta piekļuves saite. 

Lai apskatītu semināra dienaskārtību spied šeit!

Semināra videoieraksti -