Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

Tr, 08/09/2017 - 08:17

SIA “EKODOMA” organizēja Alūksnes novada pašvaldības rīkoto “Enerģijas dienu” Igaunijas - Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta Nr. EST-LAT21 “Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrība/SEC” ietvaros.

Enerģijas diena norisinājās šī gada 5. augustā Alūksnes pilsētas svētku laikā ar mērķi informēt iedzīvotājus par enerģijas samazināšanas pasākumiem mājokļos.

Apmeklēt Enerģijas telti bija aicināts ikviens svētku dalībnieks, jo bija padomāts gan par lielajiem, gan mazākajiem enerģijas lietotājiem. Spēlējot enerģijas spēli, bērniem bija iespēja iegūt zināšanas un padomus, kā vecākiem palīdzēt samazināt enerģijas patēriņu mājās. Savukārt, pašiem mazākajiem bija iespēja izkrāsot savu atgādinājuma uzlīmi par apgaismojuma un iekārtu izslēgšanu. Tikmēr vecāki saņēma konsultācijas un padomus, kā izvēlēties atbilstošāko spuldzi savām vajadzībām, kā vēdināt logus, nepaaugstinot siltumenerģijas patēriņu ēkā, un kā samazināt elektrības rēķinus vismaz par 10%, sekojot līdzi elektroiekārtu izmantošanai.