Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

Anda Jēkabsone
Projektu vadītājs
Bakalaurs vides inženierzinātnē; Uzņēmējdarbības un vadības maģistrs
+371 67323212

Anda sāka strādāt Ekodoma uzņēmumā 2017. gada martā. Uzņēmumā Ekodoma Anda strādā kā projektu asistente, lai palīdzētu projektu vadītājiem īstenot projektu programmās noteiktās aktivitātes: semināru organizēšanu, dalībnieku apzināšanu un informēšanu, kā arī pasākumu publicitātes nodrošināšanu.

2015. gadā Anda ieguva bakalaura grādu vides saimniecībā un vides inženierzinātnē un vides inženiera kvalifikāciju, studējot Latvijas Lauksaimniecības universitātē. Paralēli studijām Anda ir strādājusi par ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu projektētāju, kā arī vienu semestri studējusi Polijā, tāpēc komunikācija ar dažādu valstu partneriem problēmas nesagādā. Anda rūpējas gan par EKODOMA ārējo tēlu un komunikāciju ar klientiem. Paralēli darbam Anda studē maģistrantūrā Rīgas tehniskajā universitātē Uzņēmējdarbības un vadības programmā.

Anda vienmēr ir gatava palīdzēt jebkuram kolēģim, partnerim vai klientam, tādēļ viņai var jautāt visu, un esi drošs, ka viņa tevi nodrošinās ar vajadzīgo informāciju vai vismaz aizvedīs pie cilvēka, kas ir kompetents sniegt nepieciešamās atbildes!

Viņa dzīvo Rīgā, Latvijā un ļoti labi pārvalda latviešu un angļu valodu.