Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

Artūrs Biedris
Artūrs Biedris
Vadošais energoauditors /
Projektu vadītājs
Maģistra grāds Vides zinātnēs
+371 67323212

Artūrs Biedris uzsāka strādāt „Ekodoma” kā projektu asistents 2006. gadā, kamēr vēl turpināja savas Bakalaura studijas Siltuma sistēmu un Vides inženierijā. Kopš tā laika Artūrs piedalās vairākos starptautiskos un vietēja mēroga projektos, kas saistīti ar energoefektivitāti publiskajā, dzīvojamā un ražošanas sektorā. Īpaši pastiprināti Artūrs darbojas ar energoauditiem un iespēju meklēšanu, kā integrēti jaunās tehnoloģijas energoefektivitātes risinājumos, lai uzlabotu klientu konkurētspēju.

Artūrs sniedz konsultācijas uzņēmumiem, kas uzsāk darbību vai plāno to uzsākt ES ETS ietvaros. Tāpat Artūrs sagatavo iesniegumus piesārņojošās darbības atļaujas saņemšanai uzņēmumiem Latvijā, kas ietver izmešu aprēķinu, biznesa plānu izstrādi, ēku energauditus, u.c.

Rūpniecības un centralizētajā siltumapgādes jomā, kopš 2007. gada Artūrs ir specializējies emisijas robežvērtību projektu sagatavošanā un A,B un C kategorijas piesārņojošās darbības atļauju projektu sagatavošanā. Šajā jomā tagad viņam ir vairāk kā 8 gadu pieredze.

Artūrs ir piedalījies arī vairākos Eiropas Komisijas finansētos projektos, kā piemēram E-SEAP, kas risināja energoefektivitātes problēmas liela mēroga cietumu kompleksos. Tā rezultātā tapusi arī publikācija, ar ko variet iepazīties šeit.

Paralēli darbam uzņēmumā „Ekodoma”, Artūrs ieguvis Maģistra grādu Rīgas Tehniskajā Universitātē ar diplomdarbu par atmosfēras dispersijas analīzi mazajām daļiņām no atklāto ogļu noliktavām. 

Kopš 2010. gada Artūrs ir vadošais energoauditors uzņēmumā „Ekodoma”.

Artūrs dzīvo Rīgā un runā latviešu, angļu un krievu valodā.