Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

Enerģijas monitoringa platforma ir lietotājam draudzīga, caur internetu pieejama sistēma, kas ļauj energopārvaldniekam, kā arī citiem atbildīgajiem pašiem savai organizācijai veidot enerģijas patēriņa uzskaiti par trīs galvenajiem sektoriem: ēkas, transports un apgaismojums.

Papildus, platforma piedāvā moduli “Vadības pārskats”. Vadības pārskats ir automātiski platformā izveidots atskaites formāts, kas iekļauj visas sadaļas atbilstoši ISO 50001 standarta prasībām.

Lai atvieglotu enerģijas datu apstrādi un analīzi, kas ir neatņemams solis pamatotu energopārvaldības pasākumu veikšanai, platformā ievadītie dati tiek automātiski apkopoti, un tos iespējams viegli pārskatīt uzskatāmos grafikos un atskaitēs.

Platforma ir standartizēta un piemērota plašam lietotāju lokam neatkarīgi no enerģijas patērētāju skaita, tai skaitā pašvaldības un valsts institūcijām, nekustamā īpašuma apsaimniekotājiem un uzņēmumiem, sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējiem, ielu apgaismojuma apsaimniekošanas uzņēmumiem.

Dodies uz Enerģijas monitoringa platformu, lai uzzinātu par to vairāk!